Close

POPIS CVIČENÍ

ZUMBA

Dodá skvelú náladu, pozitívne myslenie a sebavedomie. Vášnivá hudba (v štýle salsy, merengue, cumbie, samby, dance hole, či hip-hopu…) vás roztancuje a zbaví stresu! Hodina je vo forme intervalového tréningu, kde sa rýchle choreografie striedajú s pomalšími s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zumba nie je krokovo náročná, stačí len sledovať inštruktora a postupne sa dostanete do toho správneho tempa. U nás sa cvičí v prítmí, iba v atmosfére farebných svetiel! 


DeepWORK

Funkčný dynamický tréning, počas ktorého striedame silovú a kondičnú záťaž, napätie a uvoľnenie. Cvičenie maximálne zapája a zároveň naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardiovaskulárny tréning. Výsledkom je zároveň aj obnova telesnej a duševnej energie. 

TABATA, TABATA burner

Tréning, ktorý pozostáva z cvikov, idúcich v intervaloch po sebe – 20 (40) sekúnd cvičíte vo vysokej intenzite a 10 (20) sekúnd oddychujete. Tepová frekvencia vyskočí a potom klesne – to spôsobí efektívne spaľovanie tukov, ktoré pokračuje ešte 2 dni po cvičení! Spálite tuk, vybudujete svalstvo, zlepšíte svoju výkonnosť a krásne vyformujete postavu! Pri tabata burneri je druhá časť hodiny zameraná na posilňovanie rúk, nôh, zadku a brucha, čo spôsobuje posilnenie svalstva a dotvarovanie postavy.

PILATES

Je správnou voľbou pre tých, ktorí chcú malú námahu a rýchle spaľovanie tuku. Ako jedno z mála cvičení sa sústreďuje na hĺbkové svaly, ktoré držia našu kostru. Získate ploché bruško, úzky pás, vyformované zadné partie, dlhé a štíhle telo. Zbavíte sa problémov s bolesťami chrbtice, naučíte sa správne dýchať, zabojujete proti osteoporóze a posilníte svalstvo panvového dna.

 world JUMPING

 Skákanie na najkvalitnejších trampolínach, posilňovanie svalov a zábava,  pri ktorej vypotíte litre vody, je ideálne na chudnutie. Striedajú sa pri  ňom rýchle šprinty, pomalšie skoky a balančné a silové prvky. Navyše  máte svoj vlastný priestor – trampolínu, ktorá maximálne šetrí vaše kĺby.  Zbavíte sa zopár kilečiek, krásne vyformomujete zadok a dopracujete k  pokožke bez celulitídy!

BODY fit

Lepšiu kondičku, ohybnosť, postavu a viac sily získate práve vďaka tomuto cvičeniu. Hodina je rozdelená do dvoch častí – dynamická cardio polhodinka zameraná na spaľovanie tukov a pomalšia posilňovacia časť s cvikmi využívajúcimi váhu tela alebo s pomôckami (činky, overbally, dynabandy…). Na záver hodiny je zaradený dôležitý strečing.