instagram xxl rezervacny system

Super ceny cvičení – už od 2,50 €!

Cvičenia

Nebaví vás dvíhanie činiek a cvičenie na strojoch je pre vás málo zábavné? Presne pre vás sú určené naše skupinové cvičenia!

Ponuka je pestrá, vyberie si každý, kto chce spraviť niečo užitočné pre svoju postavu, organizmus a psychiku:

 

world JUMPING

Vytrvalé skákanie na najkvalitnejších trampolínach, posilňovanie svalov a zábava, pri ktorej vypotíte litre vody, je ideálne na chudnutie. Striedajú sa pri ňom rýchle šprinty, pomalšie skoky, aj balančné a silové prvky. Navyše vám pri cvičení nikto nezavadzia, nakoľko máte svoj vlastný priestor - trampolínu, ktorá maximálne šetrí vaše kĺby, a na ktorej ste iba vy! Worldjumping vás dokáže zbaviť zopár kilečiek, vyformovať zadok a čo najrýchlejšie sa dopracovať k pokožke bez celulitídy!

body FIT

Lepšiu kondičku, ohybnosť, postavu a viac sily získate práve vďaka tomuto cvičeniu. Pri rytmickej hudbe a s pomocou špeciálnych cvikov, využívajúcich váhu tela alebo s aerobikovými pomôckami (činky, overbally, dynabandy...), sa precvičujú svalové partie a formuje postava. Hodina je rozdelená do dvoch častí – dynamická cardio polhodinka zameraná na spaľovanie tukov a pomalšia posilňovacia časť. Na záver hodiny je zaradený dôležitý strečing.

 

PILATES

Je správnou voľbou pre tých, ktorí chcú malú námahu a rýchle spaľovanie tuku. Zameriava sa na prepojenie mysle s pohybmi a s plným sústredením sa na dýchanie počas celého cvičenia. Ako jeden z mála fitness programov sa sústreďuje na malé hĺbkové svaly, ktoré držia našu kostru.                                                                 

       • Získate ploché bruško, úzky pás, vyformované zadné partie, dlhé a štíhle telo  

       • Zbavíte sa problémov s bolesťami chrbtice

       • Naučíte sa správne dýchať

       • Zabojujete proti osteoporóze

       • Posilníte svalstvo pánvového dna

       • Zrelaxujete

ZUMBA night

Už na prvej hodine zistíte, že ZUMBA vám dodá skvelú náladu, pozitívne myslenie a sebavedomie. Vášnivá hudba (v štýle salsy, merengue, cumbie, samby, dance hole, či hip-hopu...) vás roztancuje a vy hneď zabudnete na všetky problémy! Hodina je vo forme intervalového tréningu, kde sa rýchle piesne striedajú s pomalšími s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo a aj náš najdôležitejší sval – srdce! Na záver nechýba strečing.

Zumba nie je krokovo náročná, stačí len sledovať inštruktora a postupne sa dostanete do toho správneho tempa.  Ak vám začať cvičiť bráni ostych, aj pre vás máme riešenie! U nás sa cvičí v prítmí iba v atmosfére disco svetiel! Príďte zažiť tú pravú zumba party!!!

 

BODY cross

Efektívny fitness program, ktorý je zameraný hlavne na redukciu telesnej hmotnosti, spevnenie celého tela, zlepšenie koordinačných schopností a zlepšenie kardiovaskulárneho systému formou kruhového tréningu pod dohľadom trénera. Používajú sa pri ňom rôzne pomôcky (kettlebell, medicimbal, bosu, fit lopta, trx, stepy, dynabandy, slider, trampolíny...)

 

 

TABATA, dynamic TABATA

Ide o vysokoefektívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z jednoduchých cvikov, idúcich v intervaloch po sebe - 20 sekúnd cvičíte vo vysokej intenzite a 10 sekúnd oddychujete. Tepová frekvencia vyskočí a potom klesne - táto krivka spôsobí efektívne spaľovanie tukov. Spaľovanie pokračuje ešte 2 dni po cvičení!!! Vytúžené výsledky tak dosiahnete za krátky čas! Pre svoju variabilitu a efektívnosť získala TABATA popularitu po celom svete. Spálite tuk, vybudujete svalstvo, zlepšíte svoju výkonnosť a krásne vyformujete postavu! 

 

TABATA burner

Dynamické intenzívne cvičenie zamerané na spaľovanie tukov. Hodina začína tabatových cvikov, ako sú angličáky (burpees), jumping jacks, švihadlo... Opakované dávky zaručia výrazné zlepšenie kondície, spaľovanie kalórií a postupné odstraňovanie nežiaducich tukových vankúšikov v ktorejkoľvek časti tela. Výsledky sa dosahujú najmä tým, že pri tomto cvičení dôjde k naštartovaniu celého metabolizmu. Druhá časť hodiny je zameraná na  posilňovanie rúk, nôh, zadku a brucha, ktoré je vedené takisto vo vyššom tempe. To spôsobuje posilnenie svalstva a dotvarovanie postavy.

 

 

 

Na cvičenie je potrebné si priniesť čistú športovú obuv, športové oblečenie a uterák. Podložky a ostatné pomôcky sú k dispozícii aj priamo u nás. Nezabudnite na doplnky výživy a dostatočný pitný režim, ktorý si môžete vybrať aj z ponuky v našomfitbare!

 

 

 

Ak máte nejaký nápad na cvičenie, ktoré vám u nás chýba, napíšte nám: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.