instagram xxl rezervacny system

Super ceny cvičení – už od 2,50 €!

MASÁŽE

masaz1Sú účinným a veľmi príjemným spôsobom, ako sa udržať v dobrej fyzickej a psychickej forme. Sú jednou z najstarších foriem prírodnej liečby. Naši maséri sú dlhoroční profesionáli, ktorí sa neustále vzdelávajú a poskytnú vám tieto druhy masáží:

 

Klasická, športová – udržiava svaly v dobrej kondícii, zbaví vás vnútorného napätia, prekrví pokožku, predíde bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva.

 

Reflexná masáž chodidiel- je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Využíva sa pri nej tlak a masáž reflexných zón. Tlakom na daný bod sa prenáša signál na príslušný orgán, takže účinok je okamžitý. Na chodidle sa dá zregenerovať takmer celé ľudské telo. Nebuďte prekvapení, keď vám masér už  na prvej masáži povie, s ktorými orgánmi máte problémy, či aké choroby vás trápia.

 

 

Breussova masáž a Dornova metóda - energeticko manuálna masáž chrbtice, ktorá uvoľňuje telesné a psychické blokády, regeneruje medzistavcové platničky. Sú to jemné zákroky na chrbtici, po ktorých sa do pokožky vtiera ľubovníkový olej. V praxi sa veľmi dobre kombinuje s Dornovou metódou, pomocou ktorej sú stavce a kĺby bezpečne a presne uvedené do správnych polôh. Deje sa tak dynamicky, prirodzeným a voľným pohybom za aktívnej spolupráce masírovaného. Táto metóda mení statiku kostrovej konštrukcie a dokonca aj skoliotické držanie tela s 90 percentnou úspešnosťou.

 

Myofasciálne uvoľňovanie - fascia je časť spojivového tkaninového systému, ktorá pripomína pavučinu a prestupuje všetky svaly, kosti, nervy, artérie, žily, ako aj všetky vnútorné orgány. Jej prostredníctvom sú navzájom prepojené všetky časti tela. Táto masáž rieši akútne a chronické bolesti, športové zranenia, omladzuje a uvoľňuje svalové tkanivo, posilňuje imunitu, redukuje zápaly, zlepšuje spánok, znižuje stres, zlepšuje držanie tela, syndróm karpálneho tunela, skoliózu.

 

 

Bankovanie - napomáha vytiahnuť škodliviny na povrch a vylúčiť ich z tela von. Otvára kožné póry, rozhýbava krv a čchi (neviditeľný tok energie). Má vplyv na kožu, svaly, kĺby, zažívacie ústrojenstvo, je účinné pri chronických bolestiach hlavy, malátnosti, únave, reumatizme.

masaz2

 

Blahodárne účinky masáže:
• Odstraňuje nervozitu, stres, nespavosť
• Uvoľňuje stuhnuté svaly, bloky, kŕče
• Uľaví od bolesti kĺbov
• Reguluje trávenie a zrýchľuje metabolizmus
• Odplavuje škodlivé látky z tkanív
• Zvláčni pokožku, otvára póry
• Harmonizuje funkcie čakier a navodzuje meditačný stav