instagram xxl rezervacny system

Super ceny cvičení – už od 2,50 €!

Solárium

                                               

V našom soláriu používame  trubice s novou technológiou pre prirodzené prvotriedne zhnednutie a zároveň spĺňajú najnovšie normy EU (0,3W/m2).  

 trubky    trubky1

 

Solárium je v dnešnej dobe moderné zariadenie, ktoré, keď sa používa správne a s mierou, prináša  našej pokožke a organizmu aj výrazné zdravotné benefity (prirodzené antidepresívum,posilnenie imunity, zlepšenie kožných problémov, krvného obehu...). Za krátku dobu vykúzli na pokožke sexi bronzový nádych, na aký sme boli zvyknutí počas leta.

Spojte príjemné s úžitočným v pohodlnom horizontálnom soláriu! Nielenže vaša pokožka získa tú správnu, vami želanú farbu, ale opaľovaním získate aj to, čo vám kvôli absencii slnka tak chýba - vitamín D. Ten je potrebný pre zdravé kosti, zuby a krásne vlasy a nehty. V soláriu sa vám navyše telo príjemne prehreje, uvoľní sa stuhnuté svalstvo, nabije vás energiou a dobrou náladou.

V našej prevádzke používame solárium zn. Alisun Provision 160/100 W. V prípade potreby máte možnosť vypnutia opaľovania v oblasti tváre a regulácie rýchlosti ventilátora.

Na dezinfekciu pred aj po každom použití sa používajú moderné dezinfekčné prostriedky špeciálne vyvinuté na použitie v soláriách. K dispozícii je aj najkvalitnejšia solárna kozmetika zn. Australian Gold a SUPERTan Slim Effect. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sa v soláriu správať?

  • pokožku zbavte parfémov a make-upu a odložte šperky                                    

  • použite krémy určené len pre soláriá

  • používajte ochranné okuliare na oči

  • pri ovládaní ventilácie si uvedomte, že čím je vám teplejšie, tým efektívnejšie sa opálite

  • občas je dobré zmeniť polohu tela (trochu sa zavrtieť), aby nevznikli biele miesta pod lopatkami

  • relaxujte