Close

MASÁŽE

Sú účinným a veľmi príjemným spôsobom, ako sa udržať v dobrej fyzickej a psychickej forme. Sú jednou z najstarších foriem prírodnej liečby. Naši maséri sú dlhoroční profesionáli, ktorí sa neustále vzdelávajú a poskytnú vám kvalitné služby.

Klasická, športová

Udržiava svaly v dobrej kondícii, zbaví vás vnútorného napätia, prekrví pokožku, predíde bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva. Pôsobením špeciálnych hmatov na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Reflexná masáž chodidiel

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Využíva sa pri nej tlak a masáž reflexných zón. Tlakom na daný bod sa prenáša signál na príslušný orgán, takže účinok je okamžitý. Na chodidle sa dá zregenerovať takmer celé ľudské telo. Nebuďte prekvapení, keď vám masér už  na prvej masáži povie, s ktorými orgánmi máte problémy, či aké choroby vás trápia.

Breussova masáž a Dornova metóda

Energeticko manuálna masáž chrbtice, ktorá uvoľňuje telesné a psychické blokády, regeneruje medzistavcové platničky. Sú to jemné zákroky na chrbtici, po ktorých sa do pokožky vtiera ľubovníkový olej. V praxi sa veľmi dobre kombinuje s Dornovou metódou, pomocou ktorej sú stavce a kĺby bezpečne a presne uvedené do správnych polôh. Deje sa tak dynamicky, prirodzeným a voľným pohybom za aktívnej spolupráce masírovaného. Táto metóda mení statiku kostrovej konštrukcie a dokonca aj skoliotické držanie tela s 90 percentnou úspešnosťou.

Myofasciálne uvoľňovanie

Napomáha vytiahnuť škodliviny na povrch a vylúčiť ich z tela von. Otvára kožné póry, rozhýbava krv a čchi (neviditeľný tok energie). Má vplyv na kožu, svaly, kĺby, zažívacie ústrojenstvo, je účinné pri chronických bolestiach hlavy, malátnosti, únave, reumatizme.

Blahodárne účinky masáže

Odstraňuje nervozitu, stres, nespavosť. Uvoľňuje stuhnuté svaly, bloky, kŕče. Uľaví od bolesti kĺbov. Reguluje trávenie a zrýchľuje metabolizmus. Odplavuje škodlivé látky z tkanív. Zvláčni pokožku, otvára póry. Harmonizuje funkcie čakier a navodzuje meditačný stav.