Close

REZERVÁCIE NA CVIČENIA

Stačí sa BEZPLATNE zaregistrovať, rezervovať si miesto a môžeš cvičiť!

https://studiorelax.onlinefit.sk/sk/studiorelax/trainings

Náš rezervačný systém ťa však navyše ešte odmení, a tým aj motivuje s cvičením neprestať!

Kredity

Na vytvorenie rezervácie je potrebný kredit, ktorý si dobijete u nás, na recepcii alebo vkladom cez účet (pokyny k platbe nájdete v Pravidlách)

Za dobitie kreditu nad 35€ dostanete od nás bonusové body vo výške 10% z dobitej sumy, ktoré vám znížia konečnú cenu za cvičenie. 

Keď prichádzate k nám po 1x, systém vás pustí prihlásiť sa do debetu (bez dobitia kreditu) a cenu cvičenia zaplatíte až pri prvom príchode.


Čakáreň

Ak je hodina, na ktorú chcete prísť, obsadená, môžete sa nahlásiť do čakárne a systém vám, v prípade, že sa miesto uvoľní, pošle notifikáciu, že môžete na hodinu prísť. Ak do 3 hodín pred začiatkom cvičenia nepríde sms a mail, že na cvičenie môžete prísť, znamená to, že hodina je obsadená. Ale pozor, na miesto v čakárni platia rovnaké pravidlá, ako keby ste boli nahlásení na hodinu. To znamená, že v prípade, že viete, že nakoniec nebudete môcť prísť, je potrebné sa z čakárne odhlásiť!

Pravidlá odhlasovania nájdete vo svojom profile vedľa rozvrhu.

Bonusové body

Za dobitie kreditu od 35€ dostávate od nás bonusové body v hodnote 10% dobitej sumy.

1 bonusový bod má hodnotu 1 cent, a 100 BB je teda 1 euro. Okrem toho, že BODY zbierate, tieto body si viete premeniť na kredity (keď dosiahnete 650 BB), za ktoré potom cvičíte ZADARMO, čo tiež znamená, že cena samotného jednorázového vstupu sa znižuje!

Takže, ak chcete cvičiť lacnejšie, využívajte náš bonusový systém efektívne. 


Info MULTISPORT a BALANCEA

Majitelia karty Multisport musia mať na účte kredit v hodnote aspoň 1 cvičenia (6,50 €), na zabezpečenie rezervácie. Tento kredit sa po predložení karty a odcvičení hodiny, vráti naspäť na účet, aby ste sa mohli opätovne prihlásiť. Pokiaľ sa rozhodnete ďalej u nás necvičiť, zostatok kreditu na účte vám bude vrátený v hotovosti naspäť!