Close

SOLÁRIUM

V našom soláriu používame  trubice s novou technológiou pre prirodzené prvotriedne zhnednutie, ktoré zároveň spĺňajú najnovšie normy EU (0,3W/m2).  

Solárium je v dnešnej dobe moderné zariadenie, ktoré, keď sa používa správne a s mierou, prináša našej pokožke a organizmu aj výrazné zdravotné benefity (prirodzené antidepresívum, posilnenie imunity, zlepšenie kožných problémov, krvného obehu…). Za krátku dobu vykúzli na pokožke sexi bronzový nádych, na aký sme boli zvyknutí počas leta. Spojte príjemné s úžitočným v pohodlnom horizontálnom soláriu! Nielenže vaša pokožka získa tú správnu farbu, ale opaľovaním získate aj to, čo vám kvôli absencii slnka tak chýba – vitamín D. Ten je potrebný pre zdravé kosti, zuby a krásne vlasy a nechty. V soláriu sa vám navyše telo príjemne prehreje, uvoľní sa stuhnuté svalstvo, nabije vás energiou a dobrou náladou.

V našej prevádzke používame solárium zn. MEGASUN 3500. V prípade potreby máte možnosť vypnutia opaľovania v oblasti tváre a regulácie rýchlosti ventilátora.

Na dezinfekciu pred aj po každom použití sa používajú moderné dezinfekčné prostriedky špeciálne vyvinuté na použitie v soláriách. K dispozícii je aj solárna kozmetika rôznych značiek.

Ako sa v soláriu správať?

Pokožku zbavte parfémov a make-upu a odložte šperky. Použite krémy určené len pre soláriá. Používajte ochranné okuliare na oči. Pri ovládaní ventilácie si uvedomte, že čím je vám teplejšie, tým efektívnejšie sa opálite. 

Občas je dobré zmeniť polohu tela (trochu sapohnúť), aby nevznikli biele miesta pod lopatkami. Relaxujte 🙂

Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.