Close

ZUMBA

Dodá skvelú náladu, pozitívne myslenie a sebavedomie. Vášnivá hudba (v štýle salsy, merengue, cumbie, samby, dance hole, či hip-hopu…) vás roztancuje a zbaví stresu! Hodina je vo forme intervalového tréningu, kde sa rýchle choreografie striedajú s pomalšími s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zumba nie je krokovo náročná, stačí len sledovať inštruktora a postupne sa dostanete do toho správneho tempa. U nás sa cvičí v prítmí, iba v atmosfére farebných svetiel! 


DeepWORK

Funkčný dynamický tréning, počas ktorého striedame silovú a kondičnú záťaž, napätie a uvoľnenie. Cvičenie maximálne zapája a zároveň naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardiovaskulárny tréning. Výsledkom je zároveň aj obnova telesnej a duševnej energie. 

TABATA, TABATA burner

Tréning, ktorý pozostáva z cvikov, idúcich v intervaloch po sebe – 20 (40) sekúnd cvičíte vo vysokej intenzite a 10 (20) sekúnd oddychujete. Tepová frekvencia vyskočí a potom klesne – to spôsobí efektívne spaľovanie tukov, ktoré pokračuje ešte 2 dni po cvičení! Spálite tuk, vybudujete svalstvo, zlepšíte svoju výkonnosť a krásne vyformujete postavu! Pri tabata burneri je druhá časť hodiny zameraná na posilňovanie rúk, nôh, zadku a brucha, čo spôsobuje posilnenie svalstva a dotvarovanie postavy.

PILATES

Je správnou voľbou pre tých, ktorí chcú malú námahu a rýchle spaľovanie tuku. Ako jedno z mála cvičení sa sústreďuje na hĺbkové svaly, ktoré držia našu kostru. Získate ploché bruško, úzky pás, vyformované zadné partie, dlhé a štíhle telo. Zbavíte sa problémov s bolesťami chrbtice, naučíte sa správne dýchať, zabojujete proti osteoporóze a posilníte svalstvo panvového dna.

 world JUMPING

 Skákanie na najkvalitnejších trampolínach, posilňovanie svalov a zábava,  pri ktorej vypotíte litre vody, je ideálne na chudnutie. Striedajú sa pri  ňom rýchle šprinty, pomalšie skoky a balančné a silové prvky. Navyše  máte svoj vlastný priestor – trampolínu, ktorá maximálne šetrí vaše kĺby.  Zbavíte sa zopár kilečiek, krásne vyformomujete zadok a dopracujete k  pokožke bez celulitídy!

CSC TRAINING

CARDIO – STRENGHT – CORE 

Nový koncept cvičenia, vďaka ktorému si výrazne zlepšíte svoju vytrvalosť, silu a posilníte stred tela.  Na záver hodiny je zaradený dôležitý strečing. Výsledkom je nielen lepšia kondička, ale aj väčšia sila, stabilita, pevné bruško a koordinácia. Každý cvik má ľahší, aj ťažší variant.

SEXY BODY WORKOUT

Špeciálny tréning, určený pre ženy, ktorého cieľom je vyrysovanie postavy, so zameraním hlavne na problémové ženské partie – bruško, boky, zadok. Cviky sú vykonávané intervalovo, s dôrazom na správnu techniku a efektivitu.

BODYART

Funkčný tréning, zameraný na celé telo s dôrazom na zvýšenie flexibility a správne dýchanie.

Jednotlivé tréningové pózy sú namáhavé pre všetky svaly na tele, niektoré svaly posilňujeme, iné svaly naťahujeme, ale záver je vždy venovaný celému telu. Výsledkom je krajší tvar tela, klientky sú štíhlejšie a pevnejšie.

POP PILATES

Svetová novinka, ktorá vychádza z klasického pilatesu, ale hodina je dynamickejšia a zostavy sú podporené modernou hudbou. Výsledkom je nielen štíhle a pevné telo, ale aj výrazne lepšia flexibilita a dýchanie.