Close

REZERVÁCIE NA CVIČENIA

Stačí sa BEZPLATNE zaregistrovať, nabiť kredit, rezervovať si miesto a môžeš cvičiť!

Náš rezervačný systém ťa však navyše ešte odmení, a tým aj motivuje s cvičením neprestať!

Kredity

Na vytvorenie rezervácie je potrebný kredit, ktorý si dobijete u nás, na recepcii. Za dobitie kreditu, ale aj za odcvičenie hodiny, dostanete od nás bonusové body, ktoré vám znížia cenu za cvičenie. 

Ako si môžete znížiť cenu jednorázového vstupu?

Napr. Cena cvičenia je 5€ a dobijete si 50€: Za 50€ odcvičíte 10 cvičení (50/5=10). Za dobitie od nás dostanete bonus 9%, t.j. 450 bonusových bodov a za každý odcvičený tréning vám vrátime 50 bonusových bodov, t.j  500 BB.  450+500=950 BB, t.j. vrátime vám 9,50€

Výsledná cena cvičenia je: 50€-9,50€=40,50€ /10 cvičení = 4,05 €Čakáreň

Ak je hodina, na ktorú chcete prísť, obsadená, môžete sa nahlásiť do čakárne a systém vám, v prípade, že sa miesto uvoľní, pošle notifikáciu, že môžete na hodinu prísť. Ak do 3 hodín pred začiatkom cvičenia nepríde sms a mail, že na cvičenie môžete prísť, znamená to, že hodina je obsadená. Ale pozor, na miesto v čakárni platia rovnaké pravidlá, ako keby ste boli nahlásení na hodinu. To znamená, že v prípade, že viete, že nakoniec nebudete môcť prísť, je potrebné sa z čakárne odhlásiť!

Pravidlá odhlasovania nájdete vo svojom profile vedľa rozvrhu.

Bonusové body

Za každé dobitie kreditu a za každú odcvičenú hodinu dostávate od nás bonusové body. 

1 bonusový bod má hodnotu 1 cent, a 100 BB je teda 1 euro. Okrem toho, že BODY zbierate, tieto body si viete premeniť na kredity (keď dosiahnete 500BB), za ktoré potom cvičíte ZADARMO, čo tiež znamená, že cena samotného jednorázového vstupu sa znižuje!

Takže, ak chcete cvičiť lacnejšie, využívajte náš bonusový systém efektívne. 

Pozri tabuľku nižšie…


Info MULTISPORT

Majitelia karty Multisport musia mať na účte kredit v hodnote aspoň 1 cvičenia (5€), na zabezpečenie rezervácie. Tento kredit sa po predložení karty a odcvičení hodiny, vráti naspäť na účet, aby ste sa mohli opätovne prihlásiť. Pokiaľ sa rozhodnete ďalej u nás necvičiť, zostatok kreditu na účte vám bude vrátený v hotovosti naspäť!